..PREPÁČ že žijem ..
..Už to nikdy neurobím ..

Únor 2012

Co nas ve skole neucili, ale naucili

20. února 2012 v 19:39 | Ixta |  Téma týdne
Tema tydne sice zni "Co nas ve skole neucili" ovsem me se vic hodi dopsat, ale naucili. Tudis "Co nas ve skole neucili, ale naucili". Me osobne ve skole neucili, ale i pres to spoluzaci naucili hlavne kourit a mluvit neslusne.
To koureni je sice jen tak nekdy, ovsem proste uz kourim no. To bylo prva jen skus to, atd...do rijna jsem odmitala, ale pak jsem to teda skusila a chutnalo mi to...potom jsem si sem tam snima zapalila, ale tedka uz si dam skoro pokazde. No ale kdyz nechcu tak samozdrejme ne :]
Naucit me mluvit neslusne se nikdo nesnazil. Prislo to samo, kdyz ma clovek navic dva sourozence a oba jsou kluci, tak se tomu ani neda asi zabranit. Vlastne prni neslusne slovo me asi naucil starsi bracha. Potom uz to ve skole pokracovalo samo. Treba moji nejlepsi kamosi me naucili vyrazi jako je treba dev*a, kur*a, atd...Neco mam i s pisnicek...teda toho je celkem dost no, kdyz uz posloucham ten rap :] No ale to je trosku od tematu. Pamatuju si ze asi v 6.tride jsem se naucila rikat to je v p**i...samozdrejme ze ve skole.

Co by se stalo, kdyby/nasi vedeli, ze...

15. února 2012 v 19:15 | Ixta |  Téma týdne
Nez zacnu chci se omluvit, ze mi chybi pri psani diakritika, ale mam jiny pocitac, anglickou klavesnici a nejde to prenastavit.

Co by se stalo, kdyby/nasi vedeli, ze kourim a ze mam kluka.


Popravde doufam ze aspon na to prvni...tudiz koureni neprijdou. Sice jsem jen prilezitostna kuracka, ale i tak. Kourim modre viceroy. Takze ty nejlehci. Vlastne vim co by se stalo. Dostala bych zaracha, zakazali by mi moje kamose, atd... A co by se stalo kdyby zjistili, ze mam kluka?..to ja nevim. Mamka sice uz neco tusi, ale i tak fakt nevim, jak by reagovali. Bracha to vy, ale nerekne to..vlastne vi i to ze kourim. Noale proc by to rikal kdyz ja ho kryla, aby nasi nedosli na to ze kouri on :D Dosli na to kdyz mu bylo asi sedmnact. Celkem dlouho to o nem nevedeli.
 


Přihlaste se do modni soutěže

2. února 2012 v 18:02 | Ixta |  Soutěže, atd...
Protože do předchozí soutěže se nepřihlásil ani jeden člověk skusím naposledy něco vyhlásit...pokud se nikdo nepřihlásí soutěže už nečekejte :)

Takže v této soutěži pujde o to, že vyfotíte nějaký out fit na zadané téma. Témata budu dávat já vždy po určité době...nebojte vždy se to dozvíte :) Jinak soutěžní out fit hodnotím hlavně já, takže anketa nebude mít až tak velký smysl. To znamená, že pokud budete mít nejvíc hlasů a mě se out fit bude líbit nejméně nedostanete nejvíce bodů...budete někde uprostřed :)

Pokud se chcete přihlásit stačí napsat:
1/ přezdívka
2/ adresa blogu
3/ váš styl (abych trošku věděla jaké mám dávat témata)Pokud se nepřihlásíte aspoň čtyři soutěž nezačne :/